KRAAK DE KLUIS

TOERNOOI 37 = € 370 in de kluis !

Ieder ranking toernooi geeft de complete final table (9 spelers) een 4 cijferige code in (die een getal vormt van 0001 tot 0999)   Kan jij de juiste code van de kluis raden ? Dan ga jij naar huis met de inhoud.  Daar zit nu € 360 in, en na twintig toernooien komt er €10 per toernooi bij.  TIP !  nummer 0987 is het NIET (al 5 keer ingevuld :-) )

De nummers die al geraden zijn kan je hieronder vinden.  

PokerParty Friday 16/9/22

0777 / 0246 / 0529 / 0194 / 0521 / 0159 / 0185 / 0187 / 0647

PokerParty Monday 19/9/22

0272 / 0027 / 0789 / 0180 / 0105 / 0682 / 0186 / 0358 / 0712

PokerParty Friday 23/9/22

0465 / 0034 / 0387 / 0891 / 0683 / 0482 / 0642 / 0610 / 0712

PokerParty Monday 26/9/22

0346 / 0666 / 0183 / 0046 / 0573 / 0713 / 0313 / 0219 / 0645

PokerParty Friday 30/9/22

0512 / 0569 / 0123 / 0350 / 0987 / 0187 / 0258 / 0147 / 0118

PokerParty Monday 3/10/22

0149 / 0478 / 0348 / 0147 / 0559 / 0999 / 0195 / 0707 / 0822

PokerParty Friday 7/10/22

0362 / 0896 / 0987 / 0468 / 0839 / 0912 / 0787 / 0666 / 0352

PokerParty Monday 10/10/22

0463 / 0176 / 0333 / 0120 / 0123 / 0951 / 0511 / 0169 / 0399

PokerParty Friday 14/10/22

0462 / 0864 / 0069 / 0666 / 0031 / 0007 / 0921 / 0987 / 0291

PokerParty Monday 17/10/22

0906 / 0479 / 0562 / 0444 / 0060 / 0417 / 0269 / 0554 / 0001

PokerParty Monday 24/10/22

0222 / 0299 / 0404 / 0141 / 0767 / 0990 / 0811 / 0696 / 0227

PokerParty Monday 31/10/22

0311 / 0369 / 0681 / 0826 / 0716 / 0087 / 0227 / 0295 / 0433

PokerParty Friday 4/11/22

0792 / 0713 / 0198 / 0843 / 0056 / 0984 / 0624 / 0511 / 0214

PokerParty Monday 7/11/22

0699 / 0118 / 0926 / 0792 / 0834 / 0563 / 0150 / 0731 / 0874

PokerParty Friday 11/11/22

0083 / 0188 / 0861 / 0762 / 0953 / 0777 / 0999 / 0373 / 0554

PokerParty Monday 14/11/22

0981 / 0173 / 0269 / 0246 / 0399 / 0101 / 0123 / 0143 / 0369

PokerParty Friday 18/11/22

0345 / 0425 / 0456 / 0711 / 0583 / 0234 / 0683 / 0666 / 0123

PokerParty Monday 21/11/22

0337 / 0372 / 0669 / 0139 / 0317 / 0159 / 0591 / 0018 / 0221

PokerParty Friday 25/11/22

0278 / 0776 / 0138 / 0412 / 0794 / 0222 / 0478 / 0112 / 0254

PokerParty Monday 28/11/22

0563 / 0679 / 0438 / 0454 / 0469 / 0484 / 0237 / 0849 / 0678

PokerParty Friday 2/12/22

0469 / 0043 / 0147 / 0855 / 0889 / 0977 / 0678 / 0474 / 0483

PokerParty Monday 5/12/22

0443 / 0516 / 0928 / 0086 / 0203 / 0774 / 0254 / 0359 / 0567

PokerParty Friday 9/12/22

0265 / 0454 / 0449 / 0251 / 0786 / 0636 / 0175 / 0947 / 0386

PokerParty Monday 12/12/22

0987 / 0416 / 0223 / 0281 / 0397 / 0629 / 0375 / 0259 / 0213

PokerParty Monday 19/12/22

0997 / 0318 / 0987 / 0786 / 0025 / 0186 / 0998 / 0777 / 0996 

PokerParty Friday 23/12/22

0827 / 0909 / 0579 / 0412 / 0908 / 0120 / 0778 / 0356 / 0031

PokerParty Friday 30/12/22

0931 / 0748 / 0747 / 0903 / 0356 / 0610 / 0321 / 0753 / 0269 

PokerParty Monday 2/1/23

0271 / 0312 / 0388 / 0964 / 0832 / 0696 / 0689 / 0745 / 0965

PokerParty Friday 6/1/23

0692 / 0488 / 0713 / 0369 / 0512 / 0000 / 0687 / 0567 / 0865

PokerParty Monday 9/1/23

0677 / 0097 / 0728 / 0318 / 0181 / 0713 / 0119 / 0138 / 0139

PokerParty Friday 13/1/23

0865 / 0771 / 0125 / 0286 / 0676 / 0099 / 0611 / 0875 / 0406

PokerParty Monday 16/1/23

0253 / 0070 / 0067 / 0011 / 0279 / 0127 / 0415 / 0628 / 0876

PokerParty Friday 20/1/23

0816 / 0867 / 0510 / 0376 / 0296 / 0358 / 0350 / 0296 / 0973

PokerParty Monday 23/1/23

0777 / 0987 / 0339 / 0446 / 0372 / 0412 / 0286 / 0785 / 0163

PokerParty Friday 27/1/23

0911 / 0351 / 0481 / 0422 / 0377 / 0346 / 0765 / 0832 / 0353

PokerParty Monday 30/1/23

0632 / 0563 / 0784 / 0955 / 0486 / 0219 / 0674 / 0432 / 0204

PokerParty Friday 3/2/23

0009 / 0113 / 0808 / 0201 / 0055 / 0008 / 0531 / 0690 / 0135




uw reclame hier ?  Mail ons : pokerpartyhasselt@gmail.com